پرسش وپاسخ های متداول
1
میزبان باکس چیست؟

میزبان باکس یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارنددر تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغاتی اینترنت این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جای بحق خود را در این تجارت داشته باشیم پس با خیال راحت به ما به پیوندید ، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم

2
چگونه با میزبان باکس تماس بگیریم؟

راهای ارتباط با پشتیبانی سایت

 

buxmizban@gmail.com

پشیانی تلگرام واتس اپ تلفنی

09301947931

 

 

3
این تجارت چگونه کار میکند؟

بخشی دارمد سایت از بازار ارز دیجیتال و استخراج سهام بیت کوین ماین روزانه هست، وبخشی دیگرتبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما پرداخت خواهیم کردو یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.

4
از کلیک های خودم و زیرمجموعه هایم چقدر درآمد کسب میکنم؟

https://s4.uupload.ir/files/ew_tkck.png

5
پرداخت به من چگونه انجام خواهد شد؟

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب  انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف 16 ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا 28 ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است برای مثال:عضویت استاندارد هر 9 روز یکبار و برنزی هر 7 روز یکبار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر 5 روز ، اعضای طلایی هر 3 روزیکبار اجازه دربرداشت از حساب دارند.

6
چه زمانی میتوانم درآمد خود را دریافت کنم؟

زمانی که موجودی حساب شما به حداقل میزان تعیین شده رسیده باشد میتوانید درخواست برداشت موجودی خود را بدهید!

  • حداقل برداشت موجودی در مرحله اول 3000 تومان میباشد.
  • MizbanBux

 

 

 

7
زیرمجموعه چیست؟

زیرمجموعه عضوهایی مثل شما هستند که به عضویت سایت درآمده اند،هرچند که آنها می توانند برای شما درآمد زا باشند،این درحالیست که برای خودشان هم درآمد دارند.ما دارای 2 نوع زیرمجموعه هستیم

افراد ارجاعی مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت از اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند
زیرمجموعه اجاره ای: نفراتی هستند که شما با پرداخت هزینه به مدت معین اجاره خواهید کرد تا برای شما تبلیغات ببینند و شما بابت هر تبلیغ دیده شده از طرف آنها درآمد کسب خواهید کرد.

8
آیا هر تعداد نفر میتوانند از یک خانه عضو شوند؟

خیر،فقط یک کاربر در یک خانواده اجازه ثبت نام دارد، مگر اینکه شما دارای 2 خط اینترنت کاملا متفاوت و 2 آی پی آدرس متفاوت باشید.توضیح :آدرس آی پی ، شماره شناسایی هر کامپیوتر متصل به شبکه اینترنت است. بنابر این می توان گفت که آی پی، شماره شناسایی هر کاربر اینترنتی است.اگر سعی کنید آی پی خود را دست کاری کنید و یا با هر روشی عضو کنید ، سیستم ضد تقلب پیشرفته اتوماتیک در وب سایت، شما را شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد و شما دیگر هرگز نمی توانید دوباره عضو سایت شوید.

9
تبلیغات در سایت:

برای تبلیغات در سایت به صورت بنر یا کلیک ابتدا در سایت ثبت نام نمایید در صورتی که موجودی حساب شما کافی نمیباشد ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهید و سپس آگهی خود را در سایت ثبت نمایید.

این چیزی است که ما به شما پیشنهاد میکنیم:

مدیریت آگهی ها

  • شما تنها به یکبار تایید برای نمایش آکهی خود دارید.
  • شما میتوانید متوقف/ادامه دهید نمایش آگهی را همچنین میتوانید آن را حذف نمایید.
  • شما میتوانید کلیک بخرید و آن را بین آگهی هایتان توزیع کنید.
  • دسترسی به اطلاعات دقیق و جزئیات آن در هنگام و بعد از نمایش آگهی .

مدیریت بسته های کلیک

  • به تعدادی که نیاز دارید کلیک بخرید.
  • شما تصمیم بگیرید که چه تعداد کلیک میخواهید بر روی تبلیغات شما انجام شود..

سیستم ضد تقلب قدرتمند

  • آگهی شما توسط سیستم قدرتمند ضد تقلب محافظت میشود.
10
چند نوع موجودی در سایت داریم و چگونه استفاده می شوند؟

در میزبان باکس دو نوع موجودی وجود دارد:
1- موجودی حساب جاری: موجودی این حساب از طریق کلیک های شما و زیرمجموعه های شما و سهام افزایش می یابد و شما تنها می توانید موجودی این حساب را از سایت برای واریز به حساب بانکی خود درخواست نمایید.

حساب خرید سپرده: موجودی این حساب از طریق انتقال از حساب جاری و یا انتقال مستقیم از حساب بانکی عضو شبکه شتاب افزایش می یابد. حساب سپرده برای نقل و انتقالات مالی و خریدهای شما در میزبان باکس مورد استفاده قرار میگیرد مانند: خرید زیرمجموعه، تبلیغات، عضویت ویژه سهام و ...

11
آگهی ها را چگونه مشاهده نمایم؟

برای مشاهده آگهی ها و دریافت مبلغ پورسانت کافی است به صفحه مشاهده آگهی ها مراجعه نمایید. بعد از کلیک بر روی گزینه کسب درامد مشاهده اگهی ها روی متن هر اگهی کلیک کنید تا به صفحه اگهی منتقل  بشین  پس از سپری شدن زمان مشخص نوار سبز رنگ پنج تا تصویر میاد روی تصویر وارونه کلیک نمایید تا تایید اگهی انجام و مبلغ به حساب اکانتتون  واریز بشه.

12
سهام سایت میزبان باکس چیست؟

با خرید سهام میزبان باکس درسود فعالیت چرخه استخراج بیت کوین شریک خواهیدشد.سود حاصله از فعالیت های اقتصادی مجموعه میزبان باکس بین تمام کاربران فعال دارای سهام تقسیم میشود.سودبصورت روز شمار به موجودی حساب اضافه میگردد ونیازی به مشاهده اگهی ها برای دریافت سود نیست
*بعداز اتمام قرارداد اصل سرمایه برگشت خواهد خورد.سود سهام هر شب ساعت دوازده بعد از بروزرسانی سایت بطور خودکار به جاری اضافه خواهد شد .
*سود سهام درج شده در قرارداد باتوجه به میزان استخراج بیت ماهیانه ثابت خواهد بود.
*ارائه قرارداد رسمی ثبت شده همراه با شماره پیگیری وضمانت برای مبالغ بیشتر از پنج میلیون تومان.
*در پایان برای دریافت اصل سرمایه ، باید به پشتیبانی تلگرام یا واتس اپ تیکت بزنید در عرض شش روز کاری اصل سرمایه استرداد خواهد شد
*جهت خرید و راهنمایی بخش سهام با پشتیبانی تلگرام و واتس اپ در ارتباط باشید:09301947931

13
آیا برای برداشت از حساب هزینه ای وجود دارد؟

کارمزد برداشت از حساب میزبان باکس 0درصد میباشد کاربران همون مبلغی که در سایت ثبت میکنن بدون کسری اون مبلغ به حساب بانکی واریز خواهد شد .